NNW DZIECI I MŁODZIEŻY

Dzieci są niezwykle aktywne i żywiołowe, jednak nie zawsze możemy uchronić nieszczęśliwych wypadków. Dlatego warto poważnie zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenia dla dzieci w wieku szkolnym oraz studiujących. Wielu rodziców wykupuje Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla dzieci oraz młodzieży szkolnej (NNW), jednak nie zawsze jest to świadomy wybór. Nie znamy nawet zakresu ochrony, najczęściej nie jesteśmy informowani nawet o sumach ubezpieczenia. Przecież ubezpieczenie NNW zawarte w przemyślany sposób jest bardzo potrzebnym ubezpieczeniem, z którego warto korzystać.

 

Oferowane ubezpieczenie NNW obejmuje nieszczęśliwe wypadki, na jakie narażone są nasze dzieci zarówno podczas pobytu w placówce oświatowej, jaki i w życiu prywatnym, a także zdarzenia, które miały miejsce podczas obozów, kolonii, zielonych szkół, a także praktyk studenckich i szkolnych.

Przed czym powinniśmy się chronić?
Duża liczba dzieci uprawia również różne dyscypliny sportu, co zwiększa ryzyko urazu. Wypadkami, jakie najczęściej dotykają dzieci są różnego rodzaju urazy narządów ruchu, złamania oraz zwichnięcia, których konsekwencją może być długotrwałe i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja.

Jak sprawdzić czy ubezpieczenie zapewnia ochronę jakiej potrzebujemy?
Teoretycznie najkorzystniejsze warunki takiego ubezpieczenia dla dziecka powinniśmy uzyskać w szkole, przystępując do ubezpieczenia w formie grupowej. Niestety, najczęściej decyzja w sprawie wyboru ubezpieczenia nie jest dokonywana w oparciu o analizę zakresu ochrony lecz zupełnie przypadkowo – na przykład dlatego, że szkoła zyskuje dodatkowy benefit czy nauczyciele dodatkowe zniżki.

 

Jeśli nasze dziecko dodatkowo jest aktywne fizycznie, w szczególności jeśli trenuje wyczynowo, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę czy ryzyka związane z takim uprawianiem sportu są pokryte przez ubezpieczenie, zwykle w najbardziej standardowych produktach są niestety wyłączone z odpowiedzialności ubezpieczyciela.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych ubezpieczeń na życie. Oferujemy niezwykle atrakcyjne polisy na życie, a także ubezpieczenia grupowe. Dlaczego warto wybrać właśnie naszą agencję ubezpieczeniową? Ponieważ gwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie oraz indywidualne dopasowanie oferty do Państwa potrzeb.

UBEZPIECZ DZIECKO SZYBKO 10% TANIEJ

 

 post_promo_a_8

 

OFERTA UBEZPIECZENIA DZIECI

post_promo_a_5